Showing all 44 results

Velkoobchod hodinky Citizen, b2b hodinky Citizen

Společnost Citizen je jeden z nejvýznamnějších výrobců hodinek v Japonsku a v historii tohoto odvětví zaujímá pevné místo. Jedná se o velmi prestižní značku, která se specializuje na náramkové hodinky s mechanismem Quartz, díky níž jsou hodinky automatické a neobyčejně přesné.
Všechny hodinky Citizen obsahují velmi precizní mechaniku, ale odlišují se na trhu také zejména svojí ekologicky zaměřenou technologií. Ta umožňuje hodinkám pracovat nepřetržitě, aniž by bylo nutné měnit baterky či je nabíjet. Hodinky si vytváří svou vlastní energii prostřednictvím slunečního i umělého světla, a jedná se tedy o doplněk s velkým pozitivním dopadem na životní prostředí. U tohoto nového druhu technologie má zasadní význam proces uchovávání energie, který hodinkám umožňuje pracovat při plném nabití až šest měsíců, aniž by byly vystavené světlu.
Za uvedení této nové technologie obdržela společnost Citizen mnoho světových ocenění za přínos v oblasti ochrany životního prostředí. Hodinky Citizen zaujímají na trhu s hodinkami pozici inovátora. Svým pokračujícím výzkumem a vývojem v této oblasti společnost významně přispěla k jejímu rozvinutí a nyní stojí v popředí s mnoha různými inovacemi. Spolehlivost provozního mechanismu hodinek se dokonale prolíná s jednoduchými a výraznými liniemi jednotlivých modelů. Ty se hodí jak pro muže, tak pro ženy.
Tyto hodinky jsou nepostradatelné, vkusné a univerzální. Jedná se o doplněk, který ztělesňuje elegantní a jednoduchý design současně. Jejich klasický, nestárnoucí vzhled perfektně zapadá do moderního světa. Hodinky Citizen jsou díky svým vlastnostem stálicí na mezinárodní scéně a jejich kolekce se hodí všem: byznysmanům, sportovcům, elegantním i ležérním ženám.